1 000 725

Bře 19, 2023

Jsme v zoufalé situaci, kdy trpíme žízní po informacích, a přitom jsme na malém ostrově obklopení mořem z informací, ovšem mořská voda se nedá pít, protože je slaná, a stejně tak nemůžeme využít moře informací z; časopisů, knih, televize, internetu, školy, rodiny atd. protože tyto informace nemají pro nás žádnou existenční hodnotu. Je to stejný efekt, jako mít k dispozici ve velikém městě nekonečnou nabídku zboží a služeb, která je nám bohužel k ničemu, protože jsme díky přelidnění nezaměstnaní a nemáme tak peníze. Někde je chyba v Matrixu, kde je ta chyba v Matrixu?

Tou chybou je přelidnění, s přelidněním přichází problémy, na které není řešení. Podívejme se na počet obyvatel EU za posledních sto let, počet obyvatel zde neustále rychle narůstá, ale velikost EU je pořád stejná, za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, nejvíce rostl počet obyvatel v zaostalých národech. Nemá smysl řešit povrchní problémy jako je třeba to, že opice, co věří na Islám, se snaží násilně přestěhovat do EU. Je třeba začít řešit globální přelidnění, pomocí kontroly porodnosti a pomocí antikoncepce, lidi nejsou přeci něco jako králíci v Austrálii!

Máme v EU obrovské množství vysokoškoláků ale jsou nám na hovno, protože si neumí poradit s přelidněním v EU, proč bychom nemohli v EU zavést zase plynové komory ve kterých by se likvidovali miliony ubožáků, místo sociálních podpory a vězení pro zločince by zde byli plynové komory, je třeba začít škrtat náklady na ubožáky, polovina lidí v EU je zde jenom ekonomickými parazity, co nijak ekonomicky neprospívají EU, nikoho v EU nebudeme násilím držet, máš strach z toho že skončíš brzo v plynové EU komoře, tak můžeš odejít do Ruska na Sibiř.