1 000 713

Bře 19, 2023

Ano, ten, kdo vidí pravdu, může vést ty, co nevidí pravdu. Pravda není lidem skrytá, ale lidi nechtějí pravdu spatřit, a tak spatřují jenom lež, mozek umí vnímání upravit tak, že jsme schopní eliminovat to, co je nám nepříjemné. Naše realita a naše iluze, to jsou jenom informace a programy, ve skutečnosti je vše jenom virtuální iluze, vytvořená proto, aby vše fungovalo tak, jak je to pro systémy optimální, jsme jenom programové loutky v Matrixu.

Každý, kdo byl geniální hledal pravdu, pravda je ale jenom psychický symbol, tak jako je nula matematickým symbolem, ve skutečnosti zde není pravda a tím ani lež, je zde jenom program složený z informací, inteligence je taky program složený z informací, rozdíl mezi programem a inteligentním programem je v tom, že inteligentní program se umí přizpůsobit změnám a situaci díky učení. Naše štěstí je v úspěchu, kdy program splní to, co bylo naprogramováno, jsme obrazně kariéristé, co touží po moci a popularitě, veliká konkurence, nám způsobuje deprese, protože můžeme být neúspěšní.

Evoluce je stvořitelem všech programů a informací v nás a okolo nás, vše je v programovém pohybu, nelze se dostat do minulosti ani do budoucnosti, musíme být v současnosti, a zde dělat to, co odpovídá situaci. Jaký smysl má naše existence v tomto Matrixu? Smyslem je se dostat do posmrtného ráje, protože jsme si koupili odpustky, skeptici si odpustky nekoupí, a tak jejich existence zde nemá smysl, jinověrec spatřuje v druhých jinověrce to je logické, jinověrec tedy nevidí pravdu, a tak bude po smrti 10 let v očistci, a bude zde moci přes nerozbitné sklo pozorovat ty, co jsou v ráji a mají se zde božsky, závist jej bude spalovat, jako pekelný programový oheň.