1 000 710

Bře 19, 2023

1 000 710 1

Komu není rady tomu není pomoci, proč hlupáci odmítají moudré rady, a tak jim už není pomoci, příčinou je zde strach, který neumí překonat, podívejme se třeba na ekonomiku, abychom mohli zde žít musíme mít to, co milujeme a potřebujeme, ekonomika je tedy prioritou pro vše, co je zde živé, je ekonomické myslet více na sebe než na to, co je nám cizí, protože v nouzi nám to, co je cizí nepomůže. Vše je zde evolučním experimentem, a tak se mnohé nepovede a tím zde jsou problémy, naše myšlení je v klidu, pokud zde není hlad, a jsme nasycení tělesně a psychicky, s příchodem hladu, přichází neklid a tím i problémy, a psychické nemoci.

Podívejme se do praxe, protože teorie je nudná, dneska do půlnoci má každý možnost si zdarma nainstalovat Windows 11 pokud má legální Windows 7 nebo Windows 10, proč mnoho lidí si nechce nainstalovat Windows 11, když je to zdarma a bez práce. Vysvětlení je ve strachu ze změny, hlupáci se podobají zaostalému náboženství, a budou hloupě tvrdit, že je země placatá a že není kulatá. Jenže země je kulatá a otáčí se okolo slunce, na nebi není Bůh, který používá blesky, když se na lidi zlobí, je třeba pochopit, že život je o tom, nebýt hlupákem.

Ten, kdo není hlupákem, ten je zde ekonomicky úspěšný, a tak se zde i má dobře, protože poznal to, co druzí potřebují, a tak jim to nabídl. Ekonomika je o nabídce a poptávce, zamysleli jste se nad tím, proč je Windows 10 nabízen rok zadarmo? Rozhodně to není proto, že by Microsoft uznal to, že mnoho v minulosti hřešil, tím že prodával lidem programově a vzhledově ubohé verze Windows, sebekritika se zde nekoná, příčina je jinde, příčinou je sběr dat o uživatelích počítačů, nejde zde o špehování a trestání lidí za to že dělají na počítači něco zlého.

Jde zde o vytvoření inteligentního operačního systému, který bude konkurovat firmě Gogole a našemu Seznamu, vyhledávání v internetovém prohlížecí je veliký obchod, a pokud Microsoft eliminuje konkurenci, tak získá obrovské bohatství z globální reklamy. Budeme informace hledat a internetu bez internetového prohlížeče, Microsoft pochopitelně zvýhodní ty, co si zaplatí za reklamu, bude zde cílená reklama, protože Microsoft bude mít informace, o každém majiteli počítače. Logicky konkurenční operační systémy se rychle přizpůsobí, a budou dělat to samé, co dělá Windows. Soukromí uživatelů počítačů bude eliminované, protože peníze z reklamy, jsou na prvním místě.