1 000 704

Bře 19, 2023

Tam kde vzniknou díky inteligentní práci hodnoty, tam je třeba i hodnoty ochraňovat před mnohým, pokud hodnoty neuchráníme, tak o hodnoty přicházíme, to je logické, pokud nemáš už hodnoty, musíš se snažit hodnoty pomocí inteligentní práce získat, a tak je zde život plný konfliktů a deprese. Prioritou je vše v nás a okolo nás optimálně nastavit, a neustále všechna nastavení optimalizovat podle aktuální situace. Obrazně je to jako fotografování, pokud je špatně nastavený fotoaparát, tak následkem jsou špatné fotografie, profesionál většinou vypíná automatiku, a vše si nastaví sám v manuálním režimu, protože má s automatikou špatné zkušenosti.

Amatér fotografuje jenom pomocí automatiky, a většinou ani neumí používat manuální nastavení, levné amatérské fotoaparáty často nemají ani možnost manuálního nastavení, stejně tak i levní ubožáci nemají možnost si nastavit svoji budoucnost, a musí se podřídit automatickému konzumnímu sobeckému systému, jinak jsou za chyby tvrdě potrestáni.

Politika a ekonomika je zde pro pracující lidi, nebo je zde pro sobeckou elitu, je zde tedy všude běžný konflikt mezi elitou a pracujícími lidmi, přej a bude ti přáno a dej a bude ti dáno, pokud se pyšná a sobecká elita neřídí tímto zlatým systémovým pravidlem, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, dopravy, bydlení, rodiny, psychiky atd.