1 000 692

Bře 19, 2023

1 000 692 1

Nakoupili jsme mnoho notebooků, v různých cenách od různých výrobců, a odvezli je do testovací vědecké laboratoře, která přísně testuje produkty pro vesmír a armádu, technici vše otestovali a dodali nám statistiky, které odhalili největší problémy notebooků, a důvody toho proč většina notebooků, je mnoho poruchová a vydrží krátkou dobu. Příčina je ve snaze snížit výrobní cenu notebooků na minimum, a použít nekvalitní součástky, a nekvalitní materiály, dále zde není průběžné testování kvality při výrobě.

Na všem se při výrobě notebooků šetří, a následkem je produkt, který je nekvalitní, nejsem tak bohatý, abych si mohl koupit nekvalitní notebook. Často je zde snaha zákazníky odradit od toho, aby si notebooky opravovali, tím že se notebooky obtížně doma rozebírají, a obtížně se shání dokumentace a náhradní díly. Notebook je velmi citlivý na; prach, vlhkost, teplotu, otřesy, časté zapínání, kolísání proudu v síti atd. je to skleníková květina, která potřebuje citlivé zacházení, jinak se vám brzo rozbije, a nevyplatí se jí už opravit.

Velikým problémem notebooků, je vše, co je mechanické, jde zejména o ventilátory a HDD, akumulátory někdy ani nevydrží dobu záruky, a odchází do popelnice už před zárukou. Dalším problémem notebooků je nadbytečné používání levných umělých hmot, které nesnášejí zimu a namáhání. Nejhorší kvalitu mají velmi levné notebooky, co nemají většinou grafickou kartu, nejkvalitnější jsou notebooky určené pro armádu a průmysl, ovšem ceny těchto odolných kvalitních notebooků, jsou pro běžné konzumenty cenově nedostupné.

Je to jako s jídlem v restauraci, pokud chcete kvalitu, tak musíte jít do drahé restaurace, a pokud nemáte peníze, tak se musíte spokojit, s ubohým rychlým levným občerstvením, kdy máte v pytlíku karbanátek v housce. Takže si raději nechte zadarmo sestavit z kvalitních dílů, klasický kancelářský počítač s velikým monitorem, a mimo byt nebo kancelář, používejte jenom veliký mobilní telefon.