1 000 690

Bře 19, 2023

1 000 690 1

Dokud zde budou lidi do té doby zde i budou lidské chyby, řešení je přitom jednoduché a logické, nejsou na světě už lidi, tak zde ani nejsou jejich chyby, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí. Podívejme se na to, jak se produkuje moderně průmyslově to, co konzumujeme fyzicky a psychicky, všude jsou dneska; počítače, programy, stroje, roboti atd. je jenom logické, že musí dojít brzo k tomu, že zde místo chybujících lidí, budou roboti, co už nebudou amatérsky chybovat.

Se zaměstnanci je mnoho problémů, a navíc jsou zaměstnanci pro zaměstnavatele drazí, a řešením je logicky použití moderní vědy a techniky, tedy robota, nebo automatického stroje. Podívejme se do vesmírného programu USA zde už byl ve vesmíru použit první jednoduchý robot, a roboti budou pro vesmírný program ideální, protože nemají lidské potřeby jako je; vzduch, voda, jídlo, spánek, sex atd. lidi pořád něco potřebují, a mají deprese, pokud svoje potřeby nemohou uspokojit. Je třeba přijmout pokorně to, že člověk zde evolučně končí, byli jsme zde evolučně dost dlouho, a napáchali jsme zde mnoho ekologických škod, a roboti budou muset začít napravovat to, co jsme zde pokazili.

Podívejme se na problém s komentáři u stránek, je dneska už vzácností stránka, kde je možné psát ubohé komentáře, a nikdo je neschvaluje (Každý komentář bude umělou inteligencí zkontrolován a chybný komentář bude eliminován). Největší ubohost je dneska televize, ve které je mnoho ubohých programů, a mnoho ubohých reklam, z diváků se zde dělají jenom hlupáci, protože televize mají vysílací monopol, tak se nemusí už snažit o to, aby nabízeli kvalitu za malé ceny. Narůstající konzumace alkoholu a cigaret jasně signalizuje to, že je naše konzumní civilizace globálně v troubě, protože místo hodnotných lidí, zde jsou už jenom multifunkční inteligentní trouby, na dálkové ovládání.