1 000 688

Bře 19, 2023

Idioti se snaží, jak mohou, vás okrást o čas vašeho života, a pokud se jim bráníte, tak proti vám používají násilí, nebo nejrůznější chytré strategie, aby vás mohli okrást o váš čas, a tím i o vaše peníze, protože čas jsou peníze. Podívejme se třeba na hledání zaměstnání, zaměstnavatelé jednají s lidmi, co hledají zaměstnání, jako by to byl jenom ubohý dobytek, jsou totiž ve výhodě, protože je zde bída a nezaměstnanost. Nebo se podívejme na školu, zde člověk je velmi dlouhou dobu, a zase je zde okrádán o čas a tím i o peníze, takových příkladů je veliké množství, a mohlo by se o tom bez problémů napsat velmi mnoho knih, kde by se to do hloubky rozebralo, a poukázalo se na to, co je za tím, že jsme systematicky okrádání o čas a peníze, od narození do smrti.

Jádrem problému je strach, kolem strachu se zde vše v nás a okolo nás točí, jsme obrazně televize a strach nás ovládá pomocí dálkového ovládání on sobecky a pyšně určuje, jaký životní program bude pro nás dneska aktuální a správný. Ti druzí chtějí, abychom brali každý telefon, ale oni sami nechtějí všechny telefony zvedat, abychom je neokrádali o čas. Žijeme všichni bohužel v kariéristickém konzumním pokrytectví, z díla je spatřen tvůrce, slova jsou jenom sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci, když ptáčky lapají tak jim pěkně zpívají.

Kam vlastně vše evolučně směřuje a jaká nás čeká budoucnost, ve světě, kde se vše díky optimalizaci a automatizaci, začalo velmi rychle měnit? Nejlepší ukázkou, kam vše směřuje, jsou úspěšné systémy, jde o; televize, rádio, fotoaparát, kamera, telefon, tablet, notebook, internet, virtuální sociální sítě, virtuální katalogy, virtuální realita, virtuální využívání databází a programů atd. to vše je digitální věk, který nahrazuje klasickou kulturu. Místo čtení knih se věnujeme čtení na sociální síti, nebo čteme elektronickou poštu, problémem se začali stávat obtěžující reklamy, a obtěžující zprávy, které se snaží z nás udělat hlupáky a chudáky, je to moderní plevel, který se obtížně hubí.