1 000 683

Bře 19, 2023

Globální dlouhodobá statistika je jasná, 99 % lidí na světě jsou jenom existenční ubožáci, co myslí jako existenční ubožáci a žijí jako existenční ubožáci, z díla je spatřen tvůrce, pokud zemře existenční ubožák, nic po něm zde nezůstane, on žil uboze, a tak zde po něm nic hodnotného ani nemůže zůstat. Mnoho ubožáků si o sobě myslí pyšně, že nejsou ubožáci, příčinou jsou drogy, na kterých jsou závislí, chemické drogy dávají ubožákům psychické iluze toho, že i když se opírají o hůl, že jsou prezidentem republiky.

V okamžiku, kdy vznikli daně tak se z lidí stali ubožáci, a pokud se nějaký ubožák drze postavil proti daním a otroctví, tak jistě zle skončil, parazitování bylo pro elitu tvrdou drogou, na které byla mocná a bohatá elita závislá. Svět se uzavřel pomocí; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, pohlaví, vzdělání atd. proč soutěžit a bojovat, když je možné konzumní systém násilně uzavřít, a tak si zajistit po mnoho generací výhody a jistoty.

Koncentrační Nacistické tábory s plynovými komorami v nahotě ukázali lidem pravdu o elitě, která jim vládne, pro mocnou a bohatou elitu je pracující člověk jenom existenční ubožák, který má na ruce vytetované evidenční číslo. Neustálé válečné konflikty mezi Čínou a Ruskem, vedli nakonec k vybudování obrovské Čínské zdi, kterou stavěli mnoho století otroci, nebo váleční zajatci.

Konzumní civilizace se stala psychiatrickou nemocnicí což je doloženo velikou spotřebou drog a léků na deprese, konzumenti utratí dneska více peněz za drogy a léky, než za potraviny! Jelikož mnoho ubožáků začalo uboze komentovat moje články tak jsem byl donucen zavést cenzuru komentářů, když to nejde s ubožáky už po dobrém, musí se to řešit po zlém.