1 000 682

Bře 19, 2023

Představme si státní budovu, ve které místo státních zaměstnanců jsou jenom roboti, je třeba optimalizovat a automatizovat, vše jde, stačí jenom chtít, veškerá věda a technika je zde na to, abychom se měli zde lépe, a tak zde konečně zvítězila pravda a láska nad nenávistí a lží.

Otázkou je, co budeme dělat s volným časem, když vše místo nás, už brzo budou jistě dělat jenom inteligentní roboti. Robot vám doma; uklidí, uvaří, opraví rozbité věci, vymaluje byt, vypere prádlo, zalije květiny, nakoupí, vyvenčí psa, pohlídá děti, bude naše děti učit místo učitele atd.

Pracovní úřady a sociálky se globálně zruší, zavede se globální čipový systém, napojený na čipy v našem těle. Budeme s roboty komunikovat díky inteligentním čipům v našem těle, které budou napojeny na náš mozek, budeme moci pomocí robotických očí, pozorovat to co je tisíce kilometrů od nás, a pomocí robotických rukou, na tisíce kilometrů s něčím manipulovat.

Tak jako se dneska už neobejdeme bez telefonů, tak se za třicet let, už neobejdeme bez inteligentních robotů. Logicky roboti budou vyrábět roboty, vzniknou robotické stavebnice, kdy vám prodejce z levných dílů, zdarma rychle sestaví inteligentního robota, na zakázku podle vašich přání.