1 000 681

Bře 19, 2023

1 000 681 1

Lidi dělají chyby! Proč lidi dělají chyby? Lidi jsou evolučním experimentem a čas odděluje trpělivě dobré od zlého. Moudrý se poučí z chyb hlupáků, a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není zde moudré rady, ten by se měl podívat do krematoria, aby věděl, co jej bude brzo čekat.

Elektronické kontrolní čipy do mozku eliminují to, že lidi dělají chyby, už zde nebudou blázni a hlupáci, každý člověk bude normální a inteligentní, nebude třeba se dívat na monitor nebo používat myš a klávesnici u počítače, budete pracovat a během práce dostanete informace a programy, díky kterým bude vaše práce bezchybná a rychlá.

Nebudou zde už potřeba vysokoškoláci ani státní zaměstnanci vše bude řídit globální umělá inteligence. Nebude zde už problém s tím, že lidí lhali a kradli, lidi budou jenom pracovat a spát, nikdo z lidí nebude mít k dispozici veliký palác plný sluhů v daňovém ráji, takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné časy nad nenávistí a lží, tehdy si řekneme. Ano, je nám už všem lépe.