1 000 680

Bře 19, 2023

Statistika a věda, jednoznačně ví jistě to, že jsi genetický zmetek, s nulovou ekonomickou hodnotou, je statisticky jedno, jestli zde jsi prezidentem, nebo bezdomovcem, to vše je jenom konzumní pokrytecké divadlo, ve kterém si zmetci, hrají na to, co nejsou. Přichází nová doba, která genetické lidské zmetky, globálně na věčné časy eliminuje, a místo sobeckých lidí, zde budou jenom kovoví roboti, s umělou inteligencí.

Co bylo, to bylo, teď je zde systém, který restartuje váš konzumní svět, založený na tom, že mocní, zde sobecky parazitovali na bezmocných. Člověk je špatný zaměstnanec, který je drahý a nespolehlivý, podívejte se okolo sebe, všude je snaha nahradit lidi za stroje a programy, všude se šetří na lidech a logicky to musí skončit tím, že se genetičtí zmetci, eliminují průmyslově v plynových komorách a krematoriu.

Prioritní je ekonomika a je ekonomické nahradit lidi za roboty, lidská práva to je stejně jenom iluze, protože pokud se podíváme na konzumní civilizaci, tak stejně lidi zde nemají žádná práva na svobodu a rovnost. Ano, bude lépe, když zde konečně nebudou lidi, a budou zde jenom roboti. Náš konzumní svět je kultem toho, co je pro nás nejlepší a nejvýhodnější, nejlepší řešení krize je komunistické heslo, nejsou lidi, tak nejsou ani s lidmi problémy.