1 000 674

Bře 19, 2023

Prioritní je pochopit to, že vše v nás a okolo nás jsou jenom programy a informace, pevná hmota je virtuální iluze, způsobená psychickými drogami, které z nás dělají hloupé loutky, důkazem je pomíjivost hmoty, každá hmota je zde dočasně, i obrovské slunce které nám lidem dává teplo a světlo, je zde evolučně jenom dočasně. Nikde není pevný bod, a tak lze konstatovat, vím jistě to, že nic jistě nevím, protože vše je v pohybu, a řeka evolučních změn, nemá zde s ničím smilování, vše jistě jednou pomine, jenom evoluční změny, zde na věčné časy zůstanou. Vše se zde jistě točí okolo duality, a tak je zde; pravda a lež, život a smrt, dobro a zlo, samec a samice, den a noc, příčina a následek atd. Základním pravidlem optimálního programování je, nemůžeš trvale sedět na mnoha židlích, musíš sedět je jedné židli trvale.

Univerzální programátor, je jako kurva, která nemá pevný charakter, a tak každý program jistě zkurví! Podívejme se na ideologické programy, jak jsou amatérsky zkurvené, protože je naprogramovali univerzální programátoři, programování musí být týmová profesionální práce, něco jako je týmovou prací, obsluha atomové vojenské ponorky s raketami. Koupíte si mobilní telefon, a nastavíte si tam vše tak, aby vám telefon optimálně sloužil, právě jste ten nový telefon, uživatelsky optimálně naprogramovali. Programování je o tom, donutit složité systémy k tomu, aby nám optimálně sloužili, tím že je optimálně profesionálně nastavíme, pokud něco nastavíme chybně, tak je třeba chybu najít, a opravit co nejdříve.

Programátoři dělají často amatérské chyby, nikdo není dokonalým programátorem, kdo nic u počítače nedělá, ten nic u počítače taky nezkazí, a tak je brzo povýšen, a tak nic u počítače zase nedělá za větší plat, jako prezident nebo ředitel. Je třeba práci u počítače neustále geniálně rozdělovat tak, aby na nás žádná práce u počítače už nezbyla, tak nebudeme u počítače už amatérsky chybovat, a budeme rychle povýšeni. Práce u služebního počítače, je poslední zoufalý pokus, jak si duševní prací vydělat pomocí programování peníze, na svojí ubohé existenci. Vše je zde o tom, jak zde existenčně rychle vyrůst, díky tomu, že jsme bezcharakterními parazity, co nemají s drzými konkurenty, co umí taky programovat, žádné slitování.