1 000 667

Bře 19, 2023

Každá novinka přináší výhody a nevýhody, většinou u novinek vidíme jenom výhody a nevidíme nevýhody, podívejme se třeba na mobilní telefony, ve kterých je internet, na jedné straně jsme získali levný zdroj informací a programů, na druhé straně jsme se stali závislými na mobilních telefonech. Novinky se stávají problémem, pokud nejsou pod optimální kontrolou specialistů, kontrola je jako dopravní policie, která zajišťuje dodržování předpisů na silnici, v přírodě je kontrola zajištěná svobodným bojem o existenci, za chybu se zde většinou platí smrtí.

Podívejme se do minulosti na zániky civilizací z hlediska kontroly, jakmile v nějaké civilizaci selhala optimální kontrola, tak brzo civilizace zanikla. Lidi mají sobeckou snahu plýtvat společnými hodnotami, a šetřit svoje soukromé hodnoty, ze společného krev přeci neteče, a z vlastního krev teče, paraziti se snaží dostat k přerozdělování společných hodnot, na vysoké státní a podnikové funkce, příležitost umožňuje parazitování, proto zde musí být optimální kontrola, která eliminuje parazitování na společných hodnotách.

Vědci a technici proto pracují na propojení mozku s internetem a telefonem, takto se konečně realizuje globální kontrola nad lidmi, z lidí se stanou levné loutky ovládané centrální umělou inteligencí, tím skončí; drogy, revoluce, války, ekonomická imigrace, politika, náboženství, reklama, pohádky, umění, školství, rodina, mafie, celebrity, milionáři, králové, prezidenti, ředitelé atd. Každý bude jenom číslem ve statistice, a pokud díky ekonomické globální optimalizaci, milion ubožáků, skončí každý den v krematoriu, tak to bude jenom nudná ekonomická statistika. Místo pracujete pomalu a chybujete, bude zde poukaz do obvodního krematoria, z prachu jsi díky evoluci vznikl, a v prach se v krematoriu navrátíš, díky tomu, že vše budou řídit inteligentní centrální počítače.