1 000 664

Bře 19, 2023

Ano, Vit Kouba zmizel. Nerozumím, vaší služební informaci? Vit Kouba, je náš tajný agent, něco jako 007, a on najednou zmizel, a potom se začali okamžitě dít globálně samé divné věci. To jej asi unesla jiná tajná služba, to se občas stává. Jenže ty divné věci, se dějí globálně všem tajným službám, a logicky pokud by jej někdo z konkurence unesl, tak by se u něj neděli ty divné věci. Co to jsou ty divné věci?

Počítače se sami od sebe globálně restartují, a po restartu na monitorech nevidíte žádný obraz, a nikdo se nemůže přihlásit do systému, teda obraz tam vlastně je, ale je to všude obraz facebookové internetové stránky. A co specialisti, za co je tak dobře platíme? Vít Kouba byl nejlepší specialista na počítače a internet, on byl sto let před ostatními, jakýsi počítačový guru. Jak on přesně zmizel? To je to, měl v bytě schované naše kamery a mikrofony, co vše zde sledovali a nahrávali, a on sedí u počítače, a najednou jeho tělo zmizí, jako by šlo o filmový trik.

Nešlo o filmový trik? Na tom pracujeme, a zatím to vypadá, že o filmový trik opravdu nešlo, o co ale šlo, to nevíme. To bude teleport z mimozemské vesmírné lodi, nebo stroj času? To nás už taky napadlo, ale napsat do hlášení, že náš zaměstnanec Vit Kouba zmizel, díky stroji času, nebo pomocí teleportu na vesmírnou mimozemskou loď, to je opravdu dost silná káva. A co se podívat na to, co se dělo v jeho počítači?

To nejde, ten počítač je systémově vymazaný, jako by byl právě vyroben v továrně na počítače. A co si hrát na mrtvého brouka? To zatím děláme, ale tato hra nejde hrát dlouho. Jste amatéři! Ty jsi amatér! Jestli se to mediálně proflákne, to bude síla, jaká je situace. Situace stojí za hovno, pusťte si televizi a uvidíte! Takže jak koukám, hra na mrtvého brouka je skončena, co budeme proboha dělat? Navrhuji se modlit k Bohu. Pochybuji, že nám Bůh pomůže, nebylo by zde něco lepšího?