1 000 646

Bře 19, 2023

Nebojte se oznámkovat svoje dílo. Z díla se pozná tvůrce, život byl a bude o tom, jaké umíš vytvořit dílo, z díla se pozná tvůrce. Podívejme se na internet, jaká díla zde lidi vytvářejí, na vrcholu jsou zde ti, co si koupili doménu a tu umístil na placený hosting, u dna jsou ubožáci, co si nezaložili si na internetu ani svůj blog a nemají ani Facebook. Většinou slyším, že prý není pro lidi internet prioritní, a že mají zcela jiné priority, pravda je ale v tom, že většina uživatelů internetu jsou ubožáci, u kterých není už žádná naděje na to, že vytvoří na internetu nějaké hodnotné dílo.

V okamžiku, kdy se člověk naučí být hercem na tomto kariéristickém divadle tak on propadne konzumnímu peklu a upíše svoji duši peklu za výhody a jistoty, peklo není po smrti těla, peklo to jsou cizí lidé, se kterými musíme soutěžit a bojovat, abychom se zde měli dobře. Uživatel internetu nemá čas a spěchá, aby rychle našel to, co hledá, nejčastějším problémem je systém, který funguje pomalu, stránka se musí načíst za jednu sekundu!

Pokud se stránka načítá déle než dvě sekundy, tak je tato stránka odsouzená k malé návštěvnosti. Stránka musí být normální, nenormální stránka je taky odsouzená k malé návštěvnosti, ano návštěvnost je na internetu prioritní, nemá smysl zde mít nějaké virtuální dílo, které nikdo nezná a nikdo jej neobdivuje. Nemusíš vymýšlet to, co je už vymyšleno, najdi si na internetu svoje vzory a ty kopíruj, nechtěj změnit internet ke svému obrazu, chtěj změnit sebe.