1 000 609

Bře 18, 2023

1 000 609 1

Přichází doba, ve které se dveře otevírají elektronicky dálkově, nebude to trvat dlouho a otvírání všech dveří v EU bude mít na starosti jenom umělá EU inteligence. Později bude umělá EU inteligence i otevírat, stránky na internetu, ledničku, auto, počítač, fotoaparát, telefon, výtah atd. Bude to vše pro vaše dobro, a tak si nekoupíte cigarety a pivo, protože cigarety a pivo nejsou pro vaše dobro, neotevřete porno stránku, neodhodíte papírek na zem ve městě atd.

Všude budete pod kontrolou, a jak odhodíte papírek na zem, okamžitě se ozve, zvedni ten papírek, a hoď jej do koše, a vy poslechnete. Nebudete už říkat neslušná slova, a pustíte rádi sednout v hromadné dopravě starého nebo nemocného člověka atd. soukromí bude v EU eliminováno. Nebude zde strkání mužského přirození do pusy ženy, aby jej žena vykouřila, nebo jiné ubohé sexuální nesmysly. 

Dostanete do hlavy EU čip, a on bude kontrolovat vaše soukromé myšlenky, a zablokuje chybné myšlenky, vaše zlé ego bude EU čipem zavřeno do virtuální klece, a zde už bude hodné jako andílek. Na myšlení zde bude EU čip ty zde budeš jenom na práci, stane se z tebe profesionál, co bude po celý život profesionálně pracovat ve svojí specializaci a bude znát jenom práci a spánek na nic jiného nebudete už mít čas. 

Žádné plýtvání časem na koníčky, nebo na sociální sítě, nebo koukání na ubohou televizi, kde je mnoho reklamy. Nebudou zde žádné; sociální dávky, podpory, důchody atd. ten kdo nebude moci profesionálně pracovat každý den v roce na 100 % ten bude eliminován tím, že ve spánku EU čip, mozek nepřizpůsobivého příživníka vypne. 

Lidi nebudou mít jména a tituly, budou mít jenom EU čísla, nebudou zde už školy, protože EU čip vás vše naučí, nebudou zde peníze, ani soukromé vlastnictví, co zde tedy bude za systém v EU? Bude zde EU digitalismus, vše bude v EU digitalizované a robotizované, všude bude pořádek a čistota, nebude zde už v EU kult osobnosti, ten druhý člověk nás nebude zajímat, bude to jenom ubohá nula s nulovou hodnotou.