1 000 608

Bře 18, 2023

Podle mě na každý problém stačí správné kladivo, kladivo je klasika, moderní doba nám přinesla moderní kladiva, kladivo je postavené na principu využití nárazu energie, na to, co nám způsobuje problém. Je problém s nepřizpůsobivými příživníky, tak stačí jenom použít to správné kladivo.

Je problém s ekonomikou a politikou, tak zase zde je třeba použít správné kladivo, podívejme se na internet, internet je moderní kladivo, které dokáže eliminovat mnoho problémů, zatím ještě neumíme toto kladivo používat optimálně, protože jde o novinku, a starý člověk co je v důchodu a opírá se o hůl, neví, jak používat optimálně internet.

Podívejme se na státní zaměstnance, jak umí používat internet na nepřizpůsobivé příživníky, jejich znalosti internetu jsou ubohé, a tak došlo ke zrušení výkrmny vepřů, aby zde místo ní zde byl zbytečný památník, ze společného přeci krev neteče. V Číně nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, zde vědí státní zaměstnanci, jak používat optimálně kladivo na nepřizpůsobivé příživníky.