1 000 607

Bře 18, 2023

1 000 607 1

Ano, je třeba se otevřít budoucnosti. Naše pravidla, podle kterých žijeme, jsou z dávné minulosti, potřebujeme tato pravidla restartovat na pravidla z budoucnosti, pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, kdo jsi, vše je zde loutkou, kterou ovládají priority, cizí priority mění nás a my měníme cizí priority. Nová doba je postavená na dálkovém ovládání, nemáme čas a peníze na to abychom něco ovládali zblízka postaru. Podívejme se na to, že pořád někam musíme z domova chodit a tím se z našich domovů stali jenom ubohé noclehárny! 

Je třeba začít vše digitalizovat globálně, jenom to, co je digitalizované to je snadné ovládat na dálku! Jsi zastaralý model zaměstnance, budeš naskenován, a naskenované informace a programy se instalují do robota na baterky s umělou inteligencí, po naskenování se tvoje tělo eliminuje v krematoriu. Už zde nebude plýtvání časem na chybné priority, každý GVKB robot bude dálkově ovládán z globálního GVKB centra, nejsou lidi tak nejsou s lidmi ani problémy, takto konečně na věčné GVKB časy zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží. 

Nebude zde už; politika, náboženství, filosofie, reklama, dezinformace, umění, sport, školství, rodina, deprese atd. bude zde jenom robot, který pracuje jako robot, a na jeho profesionální práci je spolehnutí. Místo pití alkoholu, budeme pít olej, který namaže naše ložiska, místo nemocnice, zde bude servis, místo krematoria, zde bude recyklace. Skončí rozdělení lidí na; kasty, třídy, kategorie, ligy atd. každý bude mít jenom číslo a toto číslo bude definovat vlastnosti nového robota, do roboty pošleme roboty.