1 000 605

Bře 18, 2023

Ano, vše je iluze, která vypadá reálně, jsi jenom otrokem iluzí, které vypadají reálně, tento systém je postaven na strachu o to, co miluješ a potřebuješ, strach s tebou manipuluje. Základním principem je zde recyklace hodnot, proto je zde každá hodnota dočasně, a ze starých hodnot se dělají nové hodnoty. Základem je z malého vytvořit veliké, a potom to veliké rozložit na malé, vše, co vypadá reálně, to je zde dočasně, trvale zde jsou jenom iluze.

Honíš se za úspěchem, chceš se stát; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem atd. to vše jsou jenom iluze, které vypadají reálně, tento svět neovládá pyšná a lakomá elita, která je v centru konzumního systému. Tento svět ovládají iluze, které vypadají reálně, správnou odpovědí, na otázku vesmíru a života je, vše je zde otrokem iluzí, které vypadají reálně.

Když staré iluze vyjdou z módy tak je nahradí nové módní iluze, co je to veliká válka, ve které se lidi vraždí po milionech jako dobytek? Veliká válka je změna módy u iluzí, v této době se staré iluze nahrazují novými iluzemi, a vraždění nepřátel, to je eliminování starých iluzí. Máš jinou víru, a tak budeš zavražděn, každá víra je jenom módní iluze, svaté války jsou konfliktem o to, co bude i lidí v módě!

Mesiáš Ježíš Kristus je módní návrhář, něco jako milionář Bill Gates! Klíčem k budoucnosti je tedy to, co bude v módě, problémem každé módy je to, že je zde dočasně, tvrdit o nějaké módě, že zde bude trvale na věčné časy, je jako tvrdit, že je země placatá, a že není kulatá.

Z nadhledu poznáme, že je země kulatá, jde tedy o to mít nadhled nad tím, co je v módě, a ten kdo má nadhled, se stane logicky i populárním módním návrhářem, pyšný a lakomý člověk už vyšel z módy, a tak zde místo člověka bude inteligentní kovový robot na dobíjecí baterie, a tak zaměstnanci budou makat konečně všude jako roboti.