1 000 600

Bře 18, 2023

1 000 600 1

Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky z hlediska kompatibility, jde o geneticky a kulturně ubohé subjekty, které nejsou kompatibilní s časem a prostorem do kterého se dostali omylem, a tak je optimálním řešením eliminování těchto subjektů. Postavíme veliké továrny a zde budeme nepřizpůsobivé příživníky optimálně eliminovat na substrát, někdo namítne, že takto porušujeme lidská práva.

Je zde globální ekonomická válka, a ve válce nemá náš nepřítel lidská práva, vše je o hře podle ekonomických pravidel, ten, kdo nedodržuje ekonomická pravidla ten je ze hry eliminován, a nepřizpůsobivý příživníci nedodržují ekonomická pravidla, založená na tom že budou platit; daně, poplatky, clo, certifikace, služby atd. Kontrolní digitální globální systémy, budou vytvářet aktuální seznamy nepřizpůsobivých příživníků, a policie globálně zajistí to, že dojde k eliminování těchto subjektů.

Jak si to uděláme takové to i budeme mít, dobrota je žebrota, podívejme se do ekosystému, jak on řeší problém s nepřizpůsobivými příživníky, co jsou nekompatibilní, tyto subjekty se zde stávají potravou pro svoje okolí a nikomu to nevadí. Vše zde je jenom hologram, protože hmota je iluze, to, co považujeme za hmotu, to je jenom napětí mezi protiklady, toto napětí funguje pomocí pravidel, která vznikla díky evoluci.

Smrt to je ukončení existence jednoho inteligentního hologramu, a na uvolněné místo, se umístí nový inteligentní hologram. To že budeme globálně eliminovat mnoho inteligentních hologramů, co jsou ekonomicky nekompatibilní, to je optimalizace ekonomiky; dobro je zde díky zlu, úspěch je zde díky neúspěchu, uklízení je zde díky nepořádku atd.

Pokud máte chybně naprogramovaný mozek, je to váš soukromý problém, vaše dobrota a naivita z vás udělala ubohé otroky konzumního systému, a nadbytek nepřizpůsobivých příživníků, vám dělá ze života pekelný očistec, v současnosti podle statistiky je většina lidí na světě nepřizpůsobivými příživníky, je třeba pochopit to, že ekonomika všemu zde kraluje, a ten kdo profesionálně nepracuje, ten nepřizpůsobivým příživníkem většinou zde je.

Je to snadné ze společného brát, a je těžké do společného něco dát, prevence je základem pro ekonomiku, každý člověk dostane do hlavy čip, a bude digitálně monitorován, jestli koná to, co je ekonomicky a politicky optimální, skončí temná doba, ve které všemu kralovala nenávist a lež, bude zde nová doba, ve které bude všemu kralovat globálně na věčné časy láska a pravda.