1 000 598

Bře 18, 2023

Spočítejte si, kolik času jste za rok mimo domov, z činžovních bytů se stali levné noclehárny pro ekonomické otroky, čím více je člověk bohatý tím více času stráví doma u svojí práce, problémem nedostatku domácí práce je to, že lidi jsou chudí. Bohatství a moc proměnilo zvíře v člověka, odeberte člověku násilně moc a bohatství, a z člověka se stane divoké zvíře! Zvíře je v tomto systému dole v očistci, a člověk je nahoře v ráji, díky tomu, že má moc a bohatství.

Všechny konzumní centralizované kultury, které se snažili z lidí udělat násilím bezmocné chudáky, brzo zanikli, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Já tento problém nazývám utahování šroubů, pokud šroub moc utáhneme tak on to nevydrží, stejně tak i člověk dlouho nevydrží bezmocnost a bídu. Vždy zde byl konflikt mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, být dole nebo nahoře to je extrém, normální je být průměrným člověkem, který nemá problémy s nadbytkem nebo nedostatkem, moci a bohatství.

Je třeba začít s normalizací lidí pomocí toho, že se lidem vyndají z hlavy mozky a ty se umístí do systému, který jim zajistí normální existenci, ve které láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží, každý mozek bude mít svůj trvalý domov v plastovém pytli, a bude trvale připojený na virtuální realitu a umělou inteligenci. Nebudou zde už; tituly, funkce, povolání, jména atd.

Mozky budou zátěžově pravidelně testované a vadné mozky se eliminují, když dojdou mozky vyndané z lidských hlav tak se mozky geneticky modifikují a naklonují, skončí tak doba, kdy se člověk rozmnožoval jako zvíře. Výhodou tohoto systému, jsou veliké ekonomické a časové úspory, takto skončí veliké plýtvání, kdy lidi měli velikou spotřebu zboží a služeb. Představte si politiky, kterým z hlavy vyndají mozky, a ty dají do igelitových pytlů, to budou politici konečně v pytli, se svými nápady, jak ve vysoké funkci lhát a krást.