1 000 582

Bře 18, 2023

Jak naučit elitu, aby myslela a jednala jako elita? Z čerta anděla neuděláš, existujeme v konzumním pekle, současná elita to jsou obrazně trpaslíci, co stojí na vysokém podstavci svojí funkce, a tak z dálky vypadají jako obři. Nová doba si žádá nové řešení, robot prezident bude vyznamenávat roboty, elitou zde budou jenom roboti a tím bude elita myslet a jednat jako elita.

Člověk to byla testovací verze a finální verzí je robot, často slyším, že modernizace a optimalizace vytvoří nová místa, tak tomu bylo ještě před deseti lety, ale robot je lepší zaměstnanec než člověk, a jenom hlupák by zaměstnával pokrytecké lidi a platil jim za práci.

Klíčem k budoucnosti je virtuální realita, na které budeme existenčně závislí, přestaneme vnímat skutečnou realitu a budeme loutky, které ovládá virtuální realita, internet v současné podobě zanikne, místo něj zde bude čip v hlavě a informace budou proudit přímo do našeho mozku a už nebudeme potřebovat; barevné monitory, klávesnice, myši, tiskárny atd. nastane doba sdílení informací a programů, někdo bude mít hodnotnou myšlenku a za minutu bude o této myšlence vědět celý svět, padnou veškeré jazykové a jiné bariéry.