1 000 581

Bře 18, 2023

Nač se snažit být zde milionářem a trpět depresí, že jsme ubožáci, ze kterých milionář nikdy nebude, když zde bude možnost vstoupit po naskenování těla pomocí dotazníků do virtuální reality a zde budeme myslet a žít jako milionáři. Vše je zde stejně jenom programová iluze v našem mozku, složená z hologramů, hmota to je hologram, vesmír to je jenom energie, která je programově ovládaná pomocí pravidel a limitů.

Proč nepostoupit do první evoluční ligy a být jenom programem ve virtuálním světě, tělo a mozek to je jenom stará genetická klec, ve které je uvězněné naše inteligentní pokrytecké ego. Nebude zde potřeba žádné rozhraní, jako je; monitor, klávesnice, myš, herní ovladač atd. budeme jenom inteligentním programem, nahraným do inteligentního počítače.

Budete moci nabourat auto, havarovat s letadlem, cestovat vesmírem nebo časem, nebudou zde pro nás existovat ekonomická a fyzická omezení, virtuální svět se bude rychle rozrůstat a neustále zde bude něco nového, co nás bude zajímat. Lidské tělo to je jenom testovací verze, finální verzí je počítač, ve kterém je virtuální realita a umělá inteligence.

Nebudou zde nemoci a smrt, nebudeme potřebovat spánek a jídlo, život to bude rychlá jízda bez zastávek a odpočinku, to, co dneska trvá den, to ve virtuálním světě bude trvat minutu, obrovské virtuální město vyroste na louce za jednu hodinu, budeme se moci bavit s milionem lidí bez problémů, něco takového je v současnosti utopie dneska je pro nás problém se bavit s jediným pokryteckým člověkem. Vše bude postavené na sdílení hodnot, nebude zde; lakomost, závist, pokrytectví, lež, krádež, nenávist, zrada, kariérismus atd.