1 000 571

Bře 18, 2023

1 000 571 1

Podívejme se na psychickou diskriminaci, založenou na psychické manipulaci pomocí; trestu, odměny, slibů, drog, sexu, peněz, vydírání, podrazů atd. ano, ti, co jsou nahoře, manipulují s těmi, co jsou dole. Jelikož miluji šachovou hru od dětství, tak vnímám mocné a bohaté lidi jako inteligentní šachové programy, tyto programy postupují chladně a jistě k vítězství, nelze je porazit, vždy prohrajete, nemáte žádnou šanci na vítězství, jste po celý život v pozici ekonomického otroka, který je bezmocný a chudý, následkem je logicky deprese a konzumace drogy, nebo v krizi i sebevražda.

V přírodě existuje u smečky často alfa jedinec, který vede autoritativně smečku, většinou je to samec, ale může to být výjimečně i samice. Adolf Hitler byl psychopat a alfa samec, následkem byli obrovské ekonomické škody a zemřelo zbytečně mnoho milionů lidí? Kdo je to vlastně; psychopat, sociopat, deviant, blbec, pitomec, idiot, blázen, zmrd atd. je to nenormální člověk, v nenormální společnosti jsou nenormální lidi. Otázkou je, máme změnit společnost nebo jedince? Musíme změnit společnost i jedince, ale jak?

Veliké změny konzumního systému, které jdou do hloubky, jsou mnoho tisíciletí neřešitelným problémem, je snadné změnit jenom povrch konzumního systému podle módy, která je; ekonomická, politická, náboženská, vědecká, filosofická atd. co chce většina, to se brzo jistě stane módou, která změní dočasně povrch konzumního systému. Inteligence je šachový program, který chce vyhrát nad problémy, a následkem je extremismus, když nelze uspět normálním způsobem, nastupuje snaha o to uspět nenormálním způsobem, třeba pomocí umění, nebo pomocí násilí, a tak se z nás stávají nenormální lidi a nenormální společnosti.

V každé narozené lidské hlavě je semeno psychopata Adolfa Hitlera, a jde o to, aby tento psychický plevel nemohl zakořenit a vyrůst, jak to ale uděláme? Mám radikální řešení, naskenujeme lidi pomocí dotazníků, lidská těla plná parazitů eliminujeme, naskenované informace z člověka se optimalizují a dají se do šachového inteligentního počítače, budeme tak řídit stroje a roboty po 24 hodin každý den a 365 dní v roce po milion let, když se počítač rozbije, nebo zestárne, tak dostaneme okamžitě nový počítač, bude to rychlá psychická jízda, ve které už nebude čas na amatérské chyby! Z ubohých volů, se tak stanou mocní a bohatí bohové, co bylo, to bylo, vše je zde dočasně.