1 000 562

Bře 17, 2023

Pokud chcete něco komentovat, začněte laskavě u sebe, postavte se odvážně před zrcadlo a začněte od podlahy tím, nejlepší by bylo se nenarodit a když už jsme se narodili, tak nás měli po narození utopit, protože jsme zde zcela postradatelní, nešetřete se. Ano jsi nula a hraješ si zde na veliké číslo, z díla poznávám to, že na internetu jsou jenom samé nuly, co to mají v hlavě vynulovaný. Z díla se pozná, kdo je nula, a kdo není nula, nejhorší je situace u ubohých stránek, zde jsou jenom tapetující trollové, co to mají v hlavě vynulovaný. Co zde po tobě zůstane, až jednou zemřeš, zanecháš zde po sobě něco hodnotného, co lidem nějak pomůže k tomu, aby se měli lépe?

Sejde z očí tak sejde i z mysli, nic zde po tobě hodnotného nezůstane, žil jsi zde jenom jako pokrytecký parazit a smyslem tvého života bylo egoistické parazitování. Zde nic už nepokradeš, protože zde je vše už rozkradeno a vytunelováno, kde nic není, tam ani smrt nic nemůže sebrat, ti, co jsou zde dneska nahoře, to jsou jenom dočasné mýdlové bubliny, bublina praskne a nic zde po ní nezůstane, vše zde jistě pomine, jenom smrt zde na věčné časy zůstane, smrt to je konec hry.

Vše je zde jenom hra, realita to je iluze, hmota je programově vytvořený hologram, co vypadá jako realita. Všechny svaté ideologie jsou zde dočasně, každá svatá ideologie to jsou jenom pohádky pro dospělé, přestaňte konečně věřit na pohádky o tom, že existuje bůh, který dělá zázraky, přestaňte konzumovat drogy a léky na hlavu, neutíkejte zbaběle před realitou, ve které jste jenom nulami, co to mají v hlavě vynulovaný, založte si konečně na internetu stránku, a zde ukažte co ve vás je.