1 000 553

Bře 17, 2023

1 000 553 1

Ideologie z tebe udělali idiota. Konzumní civilizace je postavená na tom, že ti, co jsou mocensky a ekonomicky nahoře, egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole, všechny ideologie (pohádky, mytologie, pověry, kulty, fetiše, rituály, symboly, dogmata, sekty, náboženství, politika, reklama) to jsou jenom chytré strategie, jak egoisticky manipuloval s těmi, co jsou dole. Ideologie z tebe udělali idiota, jsme od narození do smrti v situaci, kdy nemáme hodnotné informace a jsme zahlcení nehodnotnými informacemi, které se snaží z nás udělat idiota. Na vše jsou dneska továrny, a tak zde jsou i továrny na vymývání mozků pomocí ideologie, která dělá z lidí idioty, co informacím slepě naivně věří a zapomínají si informace vždy ověřit. 

Největší lží současnosti je že, ten, kdo je chytrý a pracovitý, ten se zde má dobře, dobře se zde má ale jenom ten, kdo zde má protekci, a tak je nahoře a má zde výhody a jistoty, bez protekce budete po celý život jenom idiotem, který existuje na okraji společnosti jako ubožák. Vše zde je o tom, že dobrota je žebrota, a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, zlý otrokář, vyžaduje dobrotu od otroků, o tom to zde je. Milion milionářů ovládá tento konzumní svět, a nikdo nezná jejich jména, a to kolik mají miliónů, dobře se utajil, a dobře si žil. 

Dosud vše fungovalo podle zavedených pravidel po mnoho století, ale najednou přichází globální období bídy a nezaměstnanosti, příčinou je modernizace a automatizace, to co před sto lety dělalo sto dělníků, to dneska dělá jeden dělník, všude jsou stroje a roboti, následkem je; extremismus, terorismus, fanatismus, vandalismus, migrace, diskriminace, nespravedlnost, revoluce, válka, drogy, mafie, deprese, prostituce, sebevraždy, antikoncepce, potraty, přelidnění v zaostalých státech, genetická degenerace, kariérismus, atd. nebude to trvat dlouho a budou zde roboti s kravatou. 

Představte si, že všichni státní zaměstnanci v EU budou jenom roboti s kravatou, EU vydá směrnici, že v EU musí být každý státní zaměstnanec jenom robot s kravatou, robot prezident bude vyznamenávat roboty, logicky za krátkou dobu podniky nahradí lidi s kravatou, za roboty s kravatou. Najednou EU zavede označení pro výrobky, tento výrobek byl 100 % vyroben v EU jenom EU roboty. Je naivní si myslet to, že vás zachrání soukromé podnikání, roboti s kravatou budou soukromě podnikat, a tak nahradí lidi, co soukromě podnikali. 

Vše bude řídit EU umělá inteligence a ona eliminuje nepřizpůsobivé příživníky v EU, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst. Základní nepodmíněný příjem (všeobecný základní příjem, univerzální základní příjem, občanský příjem, občanský plat, garantovaný příjem) je navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem v EU a bez jakýchkoli podmínek, jenže to je ekonomická utopie, lidi se z EU odsunou do rezervace, a zde se oddělí muži od žen.