1 000 552

Bře 17, 2023

Aby se měli dobře otrokáři tak se musí mít zle otroci, moje výhra je možná díky tvojí prohře atd. vše je zde o pravidlech a limitech, myslíme a konáme podle situace, ve které se nacházíme. Začínají se měnit pravidla hry a mění se i limity v této hře, peníze začínají ztrácet svoji moc nad lidmi a jsou nahrazovány daty, ze kterých vznikají; databáze, programy, inteligence, genialita atd. místo peněz je zde bodování spojené s odměnou a trestem.

Heslem současnosti je; rychle, levně, optimálně, ten, kdo se nepřizpůsobí a chce zde být příživníkem, musí počítat s tím, že bude eliminován a recyklován. Začíná končit dlouhé období protekce, které umožňovalo to, že milion milionářů, ovládalo skrytě tento konzumní svět. Vše bude naprogramováno a optimalizováno tak, aby to sloužilo globální umělé inteligenci, nikdo nebude moci stát zbaběle opodál.

Vznikne globální tajná policie s neomezenými pravomocemi, vadný; král, šlechtic, papež, guru, prezident, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, celebrita, milionář atd. bude tajnou policií eliminován bez soudu, jeho ochranka a imunita mu bude k ničemu, nebude se možné před globální tajnou policií schovat zbaběle kdekoli na světě, vše bude digitalizováno a optimalizováno, a každý lhář a zloděj bude eliminován a recyklován.

Všude budou skryté kamery se schopností rozeznat tvář a identitu, lhář a zloděj bude dopaden velmi rychle, a bude okamžitě eliminován a recyklován. Na vojenské přehlídce budou na tribuně jenom roboti a roboti zde budou pochodovat a ukazovat vojenskou techniku, lidi budou z civilizace odsunuti do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako vadný invazní druh. Nová digitální doba potřebuje zcela nové dělníky, a inteligentní autonomní roboti pracují jako roboti, je to jasná volba, běž se proto podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat.