1 000 546

Bře 17, 2023

Vše nejspíše začalo vynálezem fotoaparátu a telefonu, najednou zde byla televize a lidi mohli z pohodlí domova sledovat to co se děje daleko od jejich domova, zprvu jenom černobíle ale za krátkou dobu zde byla už barevná televize. Potom přišla digitalizace a nejdou zde byla digitální plochá veliká televize a taky zde byl internet, a tak se začal rychle měnit konzumní svět.

Vše se díky miniaturizaci začalo stávat mobilním a nejednou zde byl levný mobilní telefon, ve kterém byl internet, a tak se začal od základů měnit náš konzumní svět. Staré kulty byli recyklované a místo nich je zde kult multimediální digitalizace, všude dneska spatřujete lidi, jak mají na uších sluchátka a v ruce mají mobilní telefon nebo tablet.

Nabídka zboží a služeb je tak veliká, že zde vznikli na internetu katalogy a encyklopedie, které nám pomáhají s výběrem toho, co potřebujeme, heslem současnosti je; rychle, levně, profesionálně atd. každý má v sobě protekční hodnotový metr, kterým vše poměřuje, aby si mohl vybrat to, co mu vyhovuje. Tam kde je zisk tak je i konkurence a zákazník tak rozhoduje o tom, kdo bude úspěšný a kdo bude neúspěšný.

Dlouho jsem poslouchal hudbu z iTunes do sluchátek při práci na internetu a nedíval jsem se na televizi to, ale byla chyba, pak mě napadlo postavit vedle počítačového monitoru televizní monitor a na televizním monitoru pustit hudební kanál ve kterém nejsou otravné reklamy. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, nebojte se všeho zkusit a dobrého se držet, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, dejte si pozor na sítě, do kterých vás chtějí chytil podvodníci, dosud lidi spí, a proto je třeba spojit síly, abychom dokázali lidi probudit k tomu, aby zaniklo to staré a vzniklo zde nové.