1 000 544

Bře 17, 2023

Komu není rady tomu není už pomoci, Jan Hus neměl správné informace, a tak zle skončil, nacisti neměli správné informace, a tak zle skončili, soudruzi neměli správné informace, a tak zle skončili, podnikatel neměl správné informace, a tak zle skončil, narkoman neměl správné informace, a tak zle skončil atd.

Hlupák se nepoučí ani ze svých chyb a moudrý se poučuje z chyb hlupáků o tom to zde je od stvoření Adama a Evy. Ve společnosti zkušených mlč a ve společnosti nezkušených hovoř, problémem je často to, že jsi egoistický hříšník, a tak jsi nenapravitelným hlupákem, který nemá správné informace, a tak jistě zle skončíš.

Z díla poznáš tvůrce, slova mohou klamat a dílo klamat nemůže, čas má dostatek často, na to, aby špatné eliminoval a dobré zachoval, vše, co ti, co jsou dneska nahoře vytvořili, to za krátký čas zanikne, protože to bylo špatné, svět nemění k lepšímu sliby politiků a celebrit.

Svět mění k lepšímu jenom praktické vynálezy, jakými je; telefon, rádio, televize, počítač, internet, knihtisk, šicí stroj, automobil, vlak, letadlo, elektřina, kontejnerizace, automatizace, optimalizace, čipy, kreditní karty atd. Jsou ti, co se pohodlně vezou a mají imunitu, a jsou ti, co táhnou tento svět dopředu jako dělníci a mají dluhy.