1 000 543

Bře 17, 2023

Proč inteligence nedokáže eliminovat problémy? Možnosti inteligence jsou omezené situací a pravidly, co je to vlastně svět, ve kterém existujeme? Tento konzumní svět je světem inteligence a tím i aktualizací, co bylo, to bylo, teď je vše jinak, změny jsou, jako stín, před kterým nelze utéci. Podívejme se na to, že většina lidí na světě žije v zaostalosti a tím i bídě hmotné a duševní, pokud půjdeme do hloubky tak zjistíme, že příčinou jejich problémů je strach ze změn a aktualizací.

Tento svět je tekutý, není zde pevný bod, vše je v pohybu, každá pevnost je zde dočasně, každá víra v zázraky je zde dočasně, z ničeho zde vše veliké vzniká a po čase se to v nicotu navrací. Je to tak snadné se uzavřít do svojí konzervy, a tak je zde konzervativní zaostalá společnost, která dosud nepochopila to, že jak si to uděláme takové to i budeme mít, zázraky jsou v tom, že se nebudeme bát změn a aktualizací.

Připravme se na to, že za krátkou dobu zde budou roboti s kravatou, co nahradí vysokoškoláky a středoškoláky, ano práce za mzdu pro lidi už v EU nebude je naivní se spoléhat na to, že společnost bude živit v EU miliony lidí co jsou dlouhodobě nezaměstnaní nebo jsou v důchodu.

EU je už dneska zadlužená natolik, že nemá ani peníze na podporu sociálních ubožáků co jsou na okraji společnosti, následkem jsou logicky krize a nepokoje, ekonomičtí migranti z jihu jsou už poslední kapkou, která vedla v EU k explozi sociálních problémů a odchodu Anglie z EU. Je třeba začít regulovat globálně optimálně porodnost, ubožáků je na světě už jako sraček, a tak to všude stojí za hovno.