1 000 536

Bře 17, 2023

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud uděláme chybu tak následkem jsou problémy, narodí se nám děti, a my je svěříme cizím lidem v; jeslích, mateřské škole, základní škole, střední škole, vysoké škole, armádě, zaměstnání, sektě, nemocnici, vězení, cizině atd. naše domovy to jsou už jenom ubohé levné noclehárny. Následkem je logicky to že lidi jsou nemocní fyzicky a psychicky, samozřejmě nikdo za nic nemůže!

To neřeš, stejně to nevyřešíš, takový je život, takto zbaběle myslíme a jednáme, následkem je konzumní očistec, ve kterém jsou; konflikty, války, revoluce, krize, reformy, vandalismus, extremismus, rasismus, fanatismus atd. lidi musí projít válkou, aby pochopili realitu, ve které jsme jenom loutky, které ovládá situace a mnohé jiné.

Nevěřte tomu, že elita, kterou jste si zvolili, vám zajistí to, že vám bude lépe, politické elitě složené z bezcharakterních kariéristů jde jenom o to, aby se ona měla dobře, a po volbách na svoje sliby okamžitě zapomene. Dělník je v současné době něco, co nikoho nezajímá je to jenom otrok s nulovou hodnotou, média se zajímají o to, že prezident klade věnce na hroby nebo pořádá vojenskou přehlídku.

Skutečnou globální moc zde má milion milionářů, oni pomocí peněz ovládají celý svět, za vším byli, a ještě dlouho budou peníze a výhody. Jak můžete chtít kvalitní práci od dělníka který je nevyspalý, má dluhy, a hodinu jede hromadnou přeplněnou dopravou do zaměstnání, kde se s ním zle zachází.

Tak jako stroje a počítače potřebují optimální podmínky a optimální servis, tak i lidi potřebují optimální podmínky a optimální servis. Ti, co jsou nahoře tam, ale už dlouho nebudou, přijdou roboti s kravatou a najednou robot prezident bude vyznamenávat roboty, stát už nebude zaměstnávat žádné lidi!

Nebude pro lidi žádná práce tak logicky lidi ani nebudou mít peníze na; bydlení, jídlo, oblečení, dopravu atd. je naivní si myslet to, že roboti budou živit obrovské množství lidí, ze kterých není žádný užitek, lidi se odsunou mimo civilizaci a zde za krátkou dobu dojde k jejich genocidě.

Hodnota lidí rychle upadá a většina lidí na světě žije ve veliké bídě a je pro ně problém potrava a léky. Lidi si neuvědomují, co bude znamenat zavedení umělé inteligence, bude to znamenat veliké propouštění lidí, je naivní si myslet to, že zdaníme stroje a počítače, pokud stroj nemá to, co potřebuje tak se zastaví, stroje nejde okrádat tak jako jsme dosud okrádali dělnickou třídu, člověk to byla testovací evoluční verze a finální verze je robot.