1 000 520

Bře 16, 2023

1 000 520 1

Moderní věda a technika umí levně a rychle vyhodnotit; lidi, rodiny, organizace, korporace, národy atd. už zbývá jenom dát na internet program kde si bude možné zadarmo rychle zjistit jakou máte dneska ekonomickou hodnotu pro společnost, ideální by to bylo použít při výběru zaměstnanců nebo u politických voleb. Poklesla vaše ekonomická hodnota, a tak máte výpověď a bude konec toho že někdo byl ve vysoké funkci deset let, nebudou zde už ani zlaté padáky pro elitu.

Už nepotřebujeme k ničemu drahé tajné agenty, protože máme globální digitalizaci, začíná se používat mnoho kamer které umí z tváře poznat kdo jsi, ještě to chce dát i kamery do soukromých bytů, aby se vědělo, co doma děláte a jestli jste k sobě slušní a netýráte svoje děti, nebo nejste nevěrní. USA, Kanada, Čína, Rusko, EU atd. zde začíná program sledování lidí a soukromí se stává iluzí.

Platíte kartou, nosíte mobilní telefon, používáte internet atd. máme vás pod kontrolou od narození do smrti, víme o vás vše, nebudete nás jako otroci poslouchat, tak vás odpojíme od reality a budete optimálně recyklováni. Pokud je něčeho nadbytek tak po tom klesá poptávka a přichází inflace, lidí je na světě už jako much a podle toho se s lidmi jedná, a tak zde jsou totality ve kterých je člověk ekonomickým otrokem, a ten kdo pracuje pomalu, je vyhozen a stane se z něj díky exekutorům bezdomovec.