1 000 512

Bře 16, 2023

1 000 512 1

Odpůrci Komunismu poukazují na to, že v minulosti bylo mnoho pokusů o komunismus, ale všechny pokusy se ukázali jako utopie. Příčinou bylo vždy to že z nuly nikdo číslo neudělá, pro vznik fungujícího Komunismu, je třeba nahradit lidi za počítače a stroje, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy v Komunismu.

Člověk to je jenom pracující inteligentní opice, která myslí a jedná jako opice, a v tom je příčina toho, že nebylo možné realizovat fungující Komunismus. Veliké války v nahotě odhalují to, že lidi myslí a jednají jako opice, a tak jsou mnoho závislí na vlastnictví a penězích.

Pandemie, která lidi eliminuje v nahotě odhalila to, že jsme jenom opice a podle toho myslíme a jednáme, pokud zde místo lidí budou roboti tak zde nebudou už; pandemie, války, revoluce, ekonomické krize, ekonomická migrace, nepřizpůsobiví příživníci, bezdomovci, extremismus, terorismus, vandalismus, drogy, prostituce, mafie atd. roboti budou vyrábět roboty, a tak nebude potřeba; politika, náboženství, filosofie, umění, sport atd.

Co bylo to už nezměníme, v současnosti vytváříme to, co bude, vadný robot bude opraven nebo recyklován, padni, komu padni už zde nebude pro nikoho protekce, místo jmen a titulů, bude mít každý robot globální číslo a veliký QR kód na čele. Poslední malá skupina lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem, a roboti si budou nahé lidi fotografovat. Běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat.