1 000 511

Bře 16, 2023

Vše je zde díky pulzujícímu napětí mezi protiklady, je to evolucí naprogramovaný proces založený na pravidlech a kontrole dodržování pravidel, komu není rady, tomu není pomoci, to platí jak u lidí, tak i u jiných forem života. Každý problém má i svoji příčinu, pomocí příčin a jejich následků můžeme dospět k odpovědím na naše problémy, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb a hloupost je se nepoučit z vlastních chyb. Dokonalost je zde vzácnou výjimkou, a tak máme deprese a stres z toho že je tento konzumní systém testovací evoluční verzí a naděje na finální verzi, je bohužel jenom víra v zázraky.

V současnosti vytváříme naši budoucnost každým naším rozhodnutím, co je ale správné rozhodnutí to často nevíme, a tak chybujeme a tím se rozčilujeme, jenom čas má dost času na to, aby mohl poznat co je správné a co je chybné, my jsme zde dočasně, a tak nemáme čas na to poznat co je správné a co je chybné, lidi dělají chyby, bylo a bude! Lidi už mají dost centrálních totalit, které jenom slibují zázraky po; smrti, volbách, škole, vítězství, práci, nakupování, drogách, lécích atd. všechny sliby jsou jenom sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci. Hodnotné je to, co potřebujeme a je toho nedostatek, pokud se změní situace tak často dojde tomu že to, co bylo hodnotné je dneska nehodnotné, nejrychleji ztrácejí hodnotu informace, protože nové informace nahrazují staré informace.

Používáme antikoncepci a potraty, protože život zde už nemá přirozenou koncepci díky nadbytku lidí a nedostatku dobré práce, zlé práce za minimální mzdu je zde dostatek, ale ten, kdo takovou práci naivně přijme, ten se brzo zhroutí psychicky a ekonomicky. Většina lidí jsou lakomí zbabělci, a tak unikají z ubohé reality pomocí; sebevraždy, snů, náboženství, politiky, pohádek, reklamy, drog, prášků na deprese a stres, přejídání, sociálních sítí na internetu atd. jenže tím se dostávají do začarovaného kruhu, ze kterého je obtížné uniknout.

Nevěřte tomu že; prezidenti, předsedové, senátoři, poslanci, ministři, diplomati, celebrity, ředitelé, podnikatelé, šlechtici, králové, milionáři atd. zde jsou od toho, aby nám bylo líp, jim jde jenom o to, aby se měli lépe než ostatní. Lépe zde bude jenom díky tomu že na světě nebude zaostalost v rovině; vědecké, technické, ekonomické, psychické, programové, kulturní atd. je třeba se poučit ze současných chyb a začít pracovat globálně na odstranění zaostalosti, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zaostalost kdekoli na světě, podívejme se kriticky na internet, a i zde najdeme mnoho zaostalosti, mnoho amatérů si zde pyšně hraje na profesionály, jenže z díla spatříme tvůrce.