1 000 510

Bře 16, 2023

Ti, co jsou nahoře si nepodříznou větev, na které sedí, milion milionářů ovládá naši civilizaci, nadbytek je možný díky nedostatku, za vším je byrokratický protekcionismus, sledujeme globálně pohyb peněz a zjistíme, že z utrácení poznáme lidi, co zde všemu vládnou, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají.

Otroctví je zde už mnoho tisíc let, otroctví prošlo evolučním vývojem, a tak místo okovů na nohou zde je dluhové otroctví, čím více mají lidi a organizace dluhů tím lépe funguje ekonomické otroctví, války a pandemie jsou ideální pro to, aby zde vznikali veliké dluhy a tím je možno snadněji z lidí učinit ekonomické otroky, za vším je zde mnoho tisíciletí egoismus, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. je zde jenom egoismus.

Egoismus se řídí heslem peníze nesmrdí, nikoho nezajímá, jak se z tebe stal milionář, ale každého zajímá, jestli mu půjčíš peníze! Peníze se stali návykovou drogou, na které jsou ubožáci závislí, bez peněz je z tebe brzo bezdomovec, kterému už nikdo nepomůže. Otrok dostane jenom tolik peněz za práci, aby byl schopen chodit do zaměstnání a nic si nemohl ušetřit do budoucnosti.

Statistiky sebevražd odhalují v nahotě, jak se lidem žije v každém městě na světě, proč je společnost asociální? Problém je v přelidnění a degeneraci, investujeme obrovské částky do armády a vesmírných programů, nemáme ale peníze na vyřešení přelidnění a degenerace, všichni jsou do něčeho blázni a svět je tak veliký blázinec, nikdo není normální natolik, aby řekl, že pokud se nezamyslíme nad svými chybami, tak zde jako lidi už brzo evolučně skončíme.