1 000 507

Bře 16, 2023

1 000 507 1

Ano, mnohé je zde relativní, a následkem je to že to nechápeme, podívejme se třeba na víru ve stvořitele (Bůh), který dokáže zázraky a má mnoho výhod. Stvořitelem všeho je zde ale jenom evoluční proces, není zde žádný subjektivní bůh, co je nad námi, každá lidská pravda je relativní, protože je subjektivní, pravidla, která se nezmění ani za milion let jsou objektivní pravdou, o které nikdo nepochybuje, o tom to zde všude, je že lidi dělají chyby!

Systém, ve kterém žijeme funguje podle pravidel, a tak je zde odměna a trest, komu není rady tomu není ani pomoci, jak si to uděláš takové to i máš, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, protože dobrota je žebrota. Krize a války v nahotě odhalují realitu ve které existujeme, musíme padnout na dno, abychom začali se změnami v nás a okolo nás, změny nám umožňují to, že se budeme mít v budoucnosti lépe, problémem je to, že snadno se mění to, co je na povrchu a těžko se mění to co není na povrchu.

Pokud optimálně nezměníme to, co je pod povrchem, tak se nebudeme mít lépe, pod povrchem nalezneme naše hříchy, které z nás všech dělají pokrytecké hříšníky, co myslí na samé hříšnosti, a tak jsou potrestáni psychickým očistcem, pověz mi na co nejvíce myslíš, a já ti povím že jsi pokrytecký hříšník!

Všude je inflace, která znehodnocuje hodnoty, pokud je něčeho nadbytek tak následkem je logicky inflace, lidí je nadbytek, a tak je zde inflace která z lidí udělala jenom loutky na dálkové centrální ovládání s nulovou hodnotou, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce, nebo při jiné katastrofě, to je pro nás jenom nudná statistika, jakmile ale zemře mocná celebrita, tak se najednou státní smutek vyhlašuje, o tom to zde je!

Funguje jenom to, co je pod optimální trvalou kontrolou, která eliminuje chyby a špínu, snaha kontrolovat lidi se ukázala jako naivní utopie, proto budeme muset bohužel globálně lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, globální umělá inteligence, bude mít pod kontrolou roboty a mnohé jiné, hříšný člověk to byla evoluční testovací verze, která se nepovedla a finální verzí bude umělá inteligence a roboti. Vše jde naprogramovat a optimalizovat, běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš, co tě bude už brzo jistě čekat za tvoje hříchy, smrt to je konec hry o výhody.