1 000 503

Bře 16, 2023

Proč je někdo úspěšný a jiný není úspěšný? Za úspěchem je profesionalita, mnozí si myslí naivně že jsou profesionálové, ale z díla poznáme, že to jsou amatéři! Podívejme se na to, jak čas eliminuje vše, co nebylo profesionální, čas má dost času na to, aby poznal, co je hodnotné a co si jenom hraje na to, že je to hodnotné. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost.

Základem úspěchu byla a bude správná specializace, podívejme se do přírody zde se každá forma života na něco úzce specializuje a díky tomu je v něčem úspěšná, nikdo nemůže rozumět všemu, protože jeho schopnosti a možnosti jsou limitované ekonomicky a časově. Virtuální svět je o popularitě, je to jako ve sportu na startu je tisíc sportovců a v cíli bude jenom jeden sportovec a on se stane celebritou, tam kde je zisk tam je i konkurence, pokud někde je konkurence nahrazená protekcí a na vysoké funkce se tak dostanou staří amatéři tak následkem je to, že organizace nefunguje, a tak je zde blbá nálada.

Cesta k úspěchu ve virtuálním světě je o pochopení toho, co vede k veliké návštěvnosti toho, co nabízíte ve virtuálním světě, problémem je zde to že konkurence a čert nikdy nespí, a tak to co je dneska na vrcholu to zítra už nebude na vrcholu. Veliké virtuální korporace mohou nečekaně změnit pravidla a tím eliminují vaše úspěšné podnikání na YouTube nebo Facebooku, základem je tedy nákup domény, kterou umístíte na kvalitní hosting, bez investic nebudete nikdy ve svém podnikání úspěšní, lakomost je klec, ve které je bída a blbá nálada. Každé podnikání je o tom že vyměníte svůj čas za peníze, není zde takové podnikání, ve kterém je bezpracný veliký zisk, to není podnikání, ale je to parazitování!

Zánik všech organizací je způsoben egoistickým parazitováním, proto zaniklo náboženství a socialismus! Lidi milují egoistické parazitování a podle toho se musí i s lidmi jednat, dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek je ve virtuální realitě spravedlivý trest. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že lidí je na světě jako much a podle toho se i s lidmi zachází, jde o to nebýt dole ale být nahoře, čím více něco zde budete znamenat tím více budete i mít nepřátel, co vám budou váš úspěch závidět.