1 000 500

Bře 16, 2023

Chodím na internet od té doby, co vznikl a je to zde pořád o naivních představách o vědě a technice, vrcholem bylo na internetu tvrzení že počítač na hry musí mít drahý napájecí zdroj s velikým výkonem? Je to jako tvrdit že vaše osobní auto musí mít veliký motor a pohon všech kol, protože jenom KODIAQ v sobě spojuje sportovní pocit z řízení a skvělou použitelnost v každodenním provozu. To mi připomíná Adolfa Hitlera, který nechal vyrobit obrovský tank a obrovské dělo, vše, co je veliké s tím jsou i veliké problémy!

Neustále se zde řeší to, že je někdo malý, má to malé, má malou inteligenci, má málo peněz atd. na velikosti v životě tolik nezáleží, smyslem života není vítězství za každou cenu, smyslem života je láska a pravda. Před chvílí jsem instaloval poslední verzi Windows 11 a když jsem chtěl nastavit spouštění počítače bez zadávání hesla, tak koukám že zlý programátor zde změnil program automatické přihlášení.

Problém byl v možnosti přihlášení, kde se automaticky nastavilo přihlašování přes Windows Hello, když jsem vypnul automatické přihlášení přes Windows Hello, tak se mi konečně podařilo nastavit přihlášení bez zadávání hesla. Vše je o kauzalitě, která znamená příčiny a následky, vysokoškoláci jsou šílení díky tomu že nechtějí, aby se opakovalo to, co jim dělá zle, jenže možnosti lidí jsou limitované mnohým a zázraky jsou jenom v pohádce nebo snech.