1 000 499

Bře 16, 2023

Svoboda je tam kde je možnost volby z více možností a následkem je dogmatická centrální totalita, nebo reklama která se snaží oklamat konzumenty a vnutit jim to co není pro konzumenty optimální. Naše rozhodnutí utvářejí naši budoucnost, jde o to chybovat co nejméně a poučovat se z chyb které se stali v minulosti. Pravda je dočasná a relativní to je základem pro naše rozhodování, specializujeme se na to, co je nám blízké abychom to dělali profesionálně, bez specializace jsme amatéry, co mnoho chybují a tím si problémy způsobují.

Pokud spěcháme a jsme unavení tak následkem je většinou chybování, vše je zde o akci a reakci, vše, co dáváme to i nazpět dostáváme, realita je podobná zrcadlu a pokud se zrcadla podívá šílenec tak on v zrcadle logicky spatří šílence, většina lidí na světě je šílená a nejčastější příčinou je zde strach z chybování. Války a krize v nahotě odhalují šílenost konzumní reality ve které existujeme, stvořitelem člověka je strach, každý bůh to je svatý mytologický symbol, který používá ideologická reklama, k tomu, aby nás mohla psychicky klamat a dělat z nás psychické ubožáky.

Ti, co jsou nahoře, manipulují s těmi, co jsou dole, pomocí odměny a trestu, jenže není ten, kdo by se zavděčil všem šílencům. Podívejme se na; portály, katalogy, sociální sítě, stránky, blogy atd. co jsou na internetu, z díla zde poznáváme tvůrce, podobné je to i s televizí a obsahem který diváci zde sledují, profesionální je zde odhadem pouze 1% obsahu a zbytek je amatérský obsah s ubohou dočasnou hodnotou.

Kvalita byla ve virtuální realitě eliminována, protože je zde vše postaveno na ubohé reklamě, která konzumenty egoisticky klame, za vším je toužení, které je zdrojem lidského šílenství, všude kde je možný úspěch a zisk, tam je i veliká konkurence, a tak zde jsou všude běžné kariéristické závody, ve kterých si podrážíme škodolibě nohy. Pokud jsi šílený tak nepočítej s tím, že se uzdravíš v psychiatrické nemocnici, zde do tebe šílení psychiatři nacpou násilím návykové drogy, které z tebe udělají rychle tupého idiota. Ideální je utéci z této šílené konzumní civilizace a odpojit se od televize a internetu, jenže to není tak jednoduché, protože jsme závislí na této šílené civilizaci, a nedokážeme se odpojit od Matrixu.