1 000 498

Bře 16, 2023

Jak uspět ve veliké konkurenci a mít se dobře o tom je život, proč je nějaká organizace úspěšná a jiná je neúspěšná? Za každým úspěchem je profesionální práce, podívejme se na internet i zde jsou organizace a za úspěchem je vždy profesionální práce, z díla spatříme tvůrce.

Mnoho lidí zkusilo soukromě podnikat a zjistili, že jsou amatéři, a proto v podnikání neuspěli, je zde mnoho těch, co si hrají na profesionály díky tomu, že zde mají výhody, které si nezaslouží, protekce je pro parazity drogou.

Každý parazit by chtěl být nahoře, aby mohl kontrolovat ty co jsou dole, následkem je konzumní očistec, ve kterém zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, dobrota je zde jenom žebrota, každá pokrytecká totalita je domem, který nemá základy, a tak jistě spadne, základem pro každou organizaci je pravda a láska, komu není rady tomu není pomoci.

Podívejme se na sociální sítě; Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Zpovědnice, Líbím se ti, Lidé, Blog, Bloger, WordPress, Blogger, atd. kam chodí už jenom šílenci, profesionál si koupí doménu a zde poskytuje konzumentům profesionální služby. Návštěvníci sociálních sítí mě připadají jako inteligentní automatické pračky připojené bezdrátově na internet, protože inteligence těchto návštěvníků je minimální.