1 000 497

Bře 16, 2023

Výhody jsou zázračným lékem na všechny naše problémy. Toužení způsobuje psychické soužení, příčinou našeho toužení je to že nemáme výhody, podívejme se na zániky; civilizací, kultur, organizací, podniků, hnutí atd. příčinou je vždy nedostatek výhod, místo výhod je zde mnoho náhražek, jako je; sen, pohádka, náboženství, sekta, politika, filosofie, reklama, škola, drogy, rodina, televize, internet, knihy, mobilní telefon atd.

Výhodné je být nahoře v ekonomickém ráji a nevýhodné je být dole v ekonomickém očistci. Je to jako ve sportu, na startu je tisíc sportovců a v cíli je první jeden sportovec a on je slavný a bohatý, všude je konkurence i v přírodě si vše živé konkuruje a život zde tak krutým bojem o holou existenci často je, dobrota přeci žebrota je. Výhody se získávají pomocí optimální strategie, vše je o tom, čemu dáváme dlouhodobě protekci, budoucnost je vytvářená současnými rozhodnutími, jak si to uděláš, takové to i v budoucnosti máš.

Teorie v praxi nefungují, protože teorie vycházejí z ideální situace, na kterou jsi ideálně připraven, realita není ale pro nás ideální ani není člověk ideální, vše je zde jenom dočasný programový dočasný experiment, realita je iluze vytvořená pomocí virtuální simulace. Pokud díky pandemii nebo válce zemře mnoho lidí tak je to jenom dočasná chyba v Matrixu.