1 000 495

Bře 16, 2023

Vybíráte zboží nebo službu a můžete na internetu použít srovnávací systémy, které umí porovnat hodnoty u zboží nebo služby rychle a zadarmo, můžete tak porovnat; ubytování na hotelu, automobily, fotoaparáty, mobilní telefony, pračky atd. nic nového pod sluncem, naše inteligence dělá to samé už od té doby, co jako lidi zde existujeme, zavedli jsme dokonce i známkování ve školství, logicky se bude porovnávání evolučně vyvíjet, aby vše lépe fungovalo.

Dostanete kouzelné digitální brýle se sluchátky, a tak budete v neustálém kontaktu s digitálním systémem, který vám bude pomáhat s porovnáváním, podíváte se na cizího člověka venku a okamžitě se o něm vše dozvíte, stejně tak se cizí lidi vše o vás dozví, jakýkoli pokus o to být pokrytcem bude naivní a marný, ženy už nebudou utrácet peníze za hezké oblečení nebo za plastické operace, obchodníci a politici nebudou utrácet za reklamu.

Budete chtít přijít na nějakou stránku na internetu, ale budete tam mít zablokovaný přístup, protože jste byl globálně umělou inteligencí vyhodnocen jako troll a o trolly stránky a sociální sítě nestojí. To bude teprve začátek nové digitální civilizace, protože umělá inteligence bude neustále vše optimalizovat na kost, v další vlně bude odsun vadných lidí mimo civilizaci do rezervací, kdy rezervace budou hlídat programy a stroje, návrat zpět do civilizace bude nežádoucí a nikdo z rezervace neuteče, tak jako to udělal u nás Jiří Kajínek.