1 000 492

Bře 16, 2023

Přiznejme si konečně že čas a prostor kde každý existuje není optimální, je snadné kritizovat chyby které jsou v času a prostoru, je těžké společnými silami začít pracovat na tom, aby byl čas a prostor optimální, a tak i naše existence zde byla optimální, jak si to uděláme takové to i máme to platí jak pro jedince, tak i pro organizace, nikdo nebude stát opodál jako pozorovatel každý se profesionálně zapojí do procesu optimálních změn které eliminují chyby v nás a okolo nás.

Bude to práce na dlouhou dobu veliké systémové změny logicky trvají i velikou dobu. Začneme tím, co je zde největší chybou, tou největší chybou je to, že nemáme vše pod optimální kontrolou, pandemie v nahotě odhalila to, že nemáme vše pod kontrolou, pokud neprovedeme optimální změny tak bude následovat druhá vlna pandemie která eliminuje většinu lidí na světě, protože nový virus bude dokonalý a nebude mít z nedokonalými lidmi slitování.

Každý virus napadá jenom vadné jedince, kvalitní jednici se nemusí bát zlých virů, protože jsou odolní vůči virům. Většina lidí na světě patří do kategorie vadný jedinec a stejně tak i většina organizací na světě patří do kategorie vadná organizace, to jistě musí mít nějakou příčinu! Tou příčinou je vzdálenost ke zdroji, podívejme se na strom on je blízko zdroji, a tak zde nejsou chyby, jak to uděláme, aby byl každý člověk a každá organizace blízko zdroji?

Budeme lidi a organizace digitalizovat a převádět do virtuální reality, používání genetického těla a používání oblečení a věcí to je začarovaný kruh který nemá řešení, každá víra hlásá toužení je soužení, pokud nebudeme mít těla a věci tak už zde nebude toužení a soužení, každý bude jenom programem ve virtuální realitě a i organizace budou jenom programem ve virtuální realitě, místo plození dětí pomocí sexu se budeme rozmnožovat pomocí kopírování programů, co bylo, to bylo soudruzi, teď jsem ředitelem Matrixu.