1 000 490

Bře 16, 2023

Tak jako je zde sdílená ekonomika, kdy sdílíme to, co je drahé a málo to využíváme, a tak je to lépe ekonomicky využíváno, potřebujeme vytvořit globálně digitální sdílenou politiku, kdy budeme sdílet zákony a morálku tak, abychom je lépe globálně využívali, skončí tak pokrytecké polické strany a skončí i chození k volbám, kdy jsou na kandidátkách jenom staří kariéristi.

Vše bude řešeno jenom přes internet v mobilních telefonech a notebooku, budou to moderní aplikace s umělou inteligencí podobné aplikacím, jaké se používají ve sdílené ekonomice, kdy už nepotřebujeme klasické drahé hotely a klasické drahé taxislužby. Ostatně nic nového pod sluncem, ve smečce je sdílená ekonomika a sdílená politika běžná už mnoho miliónů let a vše zde optimálně funguje.

Díky internetu přijde doba sdílení, budeme i sdílet svoje děti, a tak zde už nebudou alimenty, vznikne sdílené partnerství, a tak rodina konečně zanikne. Co bylo, to bylo, budoucnost je o sdílení, co jsou to sociální sítě jako je Facebook nebo YouTube, jsou to moderní aplikace, které nám umožňují sdílení.

Skončí doba svatého kultu osobnosti, už se nebude vyhlašovat státní smutek, protože umřel starý nemocný prezident, který zde stejně byl jenom na kladení věnců a neměl žádnou možnost, lidem zajistit to že se budou mít lidi lépe. Díky globálnímu sdílení zde konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné digitální časy.