1 000 487

Bře 16, 2023

Pokud je zde toužení po tom se mít lépe, a tak volíme strany co nám to slinují a potom zjišťujeme že se lépe po volbách nemáme, protože se mají lépe jenom ti, které jsme zvolili, a tak se oni dostali k výhodám které si nezaslouží. Sliby se slibují a jenom blázni se radují, než poznají, že je někdo škodolibě zase podrazil. Jenom z díla se pozná tvůrce, dílo jasně ukazuje, kdo je profesionál a kdo je amatér. Jakmile selže kontrola tak následkem jsou problémy, na které není řešení, dobrota je žebrota, perfekcionismus je založen na optimální kontrole všeho, co je reálné, a i toho co je zde iluzí.

Zdrojem všech našich chyb a problémů je naše tělo, jakmile díky digitalizaci už nebudeme potřebovat k ničemu genetické tělo tak bude snadné provést rychle a levě kontrolu všech inteligentních systémů co optimálně pracují pro globální virtuální realitu, díky tomu že se na něco trvale specializují. Vše, co máš toho se vzdej a potom následuj svého učitele, tělo je vězením pro duši, a proto má duše blbou náladu, není genetické egoistické tělo, tak není ani blbá nálada a konzumace slivovice a cigaret.

Realita není pro nás ideální, protože máme genetická těla, tělo je jako mechanický psací stroj a nová doba si žádá nahradit psací stroje za notebooky, co bylo to bylo, vše, co je okolo nás to jsme digitalizovali a na sebe jsme zapomněli, a proto naše civilizace optimálně nefunguje, pracujeme; draho, nekvalitně, pomalu atd. díky tomu že máme genetické tělo, jakmile budeme mít místo těla operační systém ve virtuální realitě tak budeme pracovat; levně, kvalitně, rychle atd. pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, každý bude naskenován a potom se jeho tělo eliminuje.

V našich bytech a domech budou místo nás existovat inteligentní autonomní roboti na akumulátory, takto na věčné digitální globální časy zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí. Běž se dneska podívat na hřbitov a do krematoria ať víš co tě bude brzo čekat, vše je zde dočasným evolučním experimentem, jenom smrt je jistá, protože vše je zde dočasnou iluzí. Není to nic osobního, je to jenom o tom že evoluce nahrazuje nové za staré a zlé za dobré, život je hra podle pravidel, která určuje situace, nebo mocná elita.