1 000 484

Bře 16, 2023

Naše konzumní kulturní civilizace existuje díky náhražkám, kdy nahrazujeme to, co je přirozené, něčím, co není přirozené, a tak tepelně upravujeme jídlo a nápoje, nahradili jsme koně za automobily, postavili jsme; dálnice, železnice, domy, továrny, přístavy, letiště atd. abychom mohli v tomto nepřirozeném systému dobře existovat, tak jsme se museli tělesně a duševně přizpůsobit, kdo se odmítne optimálně civilizaci přizpůsobit ten je za to potrestán ekonomicky a sociálně.

Veliké změny přinesl vynález digitalizace, a tak zde je digitální; rádio, televize, telefon, počítač, tablet, internet, fotoaparát, pračka, automobil, platební karta atd. nebude to už trvat dlouho a budeme používat umělou inteligenci, která začne měnit civilizaci, co vše se změní díky umělé inteligenci? Změn bude tolik že to bude jako když se opice proměnila na člověka, bude to restartování naší civilizace kdy staré zanikne a bude vše nové.

Ano, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, skončí protekcionismus, který rozděloval lidi na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí i hříšnost lidí, kdy lidi lhali a kradli. Pokud skončí u lidí hříšnost, tak skončí i konzumní očistec, a tak se lidi budou mít konečně lépe ve virtuálním ráji kde už nebudou mít hříšná těla a budou jenom svatým programem ve virtuální realitě. Ano, vše je v Matrixu dočasnou iluzí, co bylo, to bylo, budete digitalizování a optimalizováni, vaše genetická těla budou globálně eliminována v krematoriu, protože na fyzickou práci zde budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory.