1 000 482

Bře 16, 2023

Inflace restartuje civilizaci. Jakmile je na světě každý vzdělaný tak najednou vzdělání postihla inflace, mnozí si inflaci spojují jenom s penězi, jenže inflace je i tam kde bychom jí vůbec nehledali, inflace je i u informací kterými jsme zahlcování od narození do smrti ze všech stran. Inflace je i u hodnoty člověka, a tak se lidi eliminují násilně po milionech a pro elitu je to jenom nudná statistika. Co to jsou sociální sítě, jako je; Facebook, Twitter, YouTube atd. Jsou to továrny na iluze, které nabízejí iluzi toho, že nehodnotné informace, mají nějakou hodnotu.

Dokud se fotografovalo na filmy, tak měli fotky nějakou hodnotu, s příchodem mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů, ztratili fotky hodnotu, protože je fotografování snadné a levné. Nastává doba, kdy mnoho povolání inflace eliminuje, mnozí politici a novináři naivně tvrdí že prý vzniknou nová povolání, tak zde nebude bída a nezaměstnanost, ano vzniknou nová povolání, ale bude jich málo, oproti povoláním, co zaniknou, velikým šokem bude příchod umělé inteligence a následně příchod autonomních inteligentních robotů na akumulátory, najednou robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty. Jako by to nestačilo, tak se za pouhých šedesát let počet lidí na světě zdvojnásobí, to znamená že v roce 2080 bude na světě asi 15 000 000 000 lidí za předpokladu že zde nebude další globální válka, nebo globální pandemie.

Je naivní věřit tomu že budeme parazitovat na práci robotů, robotům dojde trpělivost s lidmi a odsunou globálně lidi do rezervací mimo civilizaci, a zde oddělí násilně muže od žen, abychom se už nerozmnožovali jako myši. Jako první zaniknou povolání, kde se vše opakuje, a tak je možné zde nasadit stroje a programy. Člověk je obrazně v pozici koně, který byl nahrazen traktory a jinou technikou, civilizace nebude potřebovat lidi na práci ani na myšlení, vše za nás udělají roboti a umělá inteligence, otázkou je, kdy nastane globální odsun lidí do rezervací? Podle mých odhadů to započne v roce 2050 a odsun skončí v roce 2070.