1 000 481

Bře 16, 2023

1 000 481 1

Používám elektroniku od té doby, co existuje, na začátku byli elektronky a dneska zde jsou čipy, zprvu byla elektronika jednoduchá a čím více je elektronika vyspělá tím více je složitá. Pořád zde jsou nové výrobky, co nahrazují staré elektronické výrobky, od automatické pračky až po telefony a počítače.

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy a často něco nechce spolupracovat a trvá dlouho, než se najde řešení. Častý je problém u spárování hodinek s telefonem, u jednoho telefonu spárování funguje snadno a u jiného se vám to nepovede, najít příčinu, není jednoduché. Windows a Android je pro mnohé něčím s čím neustále bojují a po dnešním vítězství je zde zítra zase prohra.

Programátoři nejsou dokonalí, a tak chybují v tom se programátoři podobají politikům, naděje na to, že bude líp umírá poslední. Problém je v tom že digitalizace je zde velmi krátkou dobu, a tak děláme začátečnické chyby, z díla se pozná tvůrce.

Nejvíce mě vytáčí, kdy vyskočí chyba s nějakým číslem a není zde návod, jak tu chybu eliminovat. Často nainstalujete aktualizace a po aktualizacích něco nefunguje, a tak je zde čekání na opravu, stejné je to i na internetu kde jsou chyby u stránek a redakčních systémů, navíc návštěvníci internetu nejsou dokonalí.