1 000 479

Bře 16, 2023

Jak eliminovat parazity? Největším problémem zde jsou paraziti, je to problém, který zde existuje od té doby, co je zde ekosystém, z pohledu ekosystému je egoistický člověk parazitem, protože poškozuje ekosystém. Vše zde bylo evolučně vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to sloužilo dobře nějakému účelu tak jako nám slouží; domy, auta, továrny, školy, oblečení, nástroje, stroje, knihy, fotoaparáty, telefony, počítače atd. Jak evolučně dojde k tomu, že je zde něco, co je vytvořeno a nastaveno k parazitování?

Problémem je selhání kontroly, pokud kontrolní systémy fungují dokonale tak zde nejsou problémy s parazity, je to jako s komentáři na internetu, pokud máte redakční systém WordPress a ručně schvalujete každý komentář tak nemáte problémy s parazity, protože umělá inteligence za vás eliminuje 99 % parazitujících komentářů a zbylé 1 % komentářů narazí na to, že je neschválíte. Podobné je to dneska i u elektronické pošty na internetu, kdy umělá inteligence taky eliminuje 99 % parazitujících zpráv.

Existují na internetu programy, co blokují reklamy, a to vadí těm co žijí z reklamy a chtějí po vás, vypnutí programu, co blokuje reklamy, jenže dobrota je žebrota. S příchodem umělé inteligence, která získá moc a bohatství dojde k tomu, že skončí dlouhé období protekcionismu, který umožňoval těm, co měli zde protekci snadné parazitování na těch, co zde protekci neměli. RVHP zaniklo díky protekci, pokud by v RVHP nebyla možná protekce tak by nedošlo k zániku RVHP, podobné je to i se zániky; organizací, kultur, civilizací, podniků, unie atd.