1 000 477

Bře 16, 2023

Podívejme se na lidi, co jsou hodně času na internetu, jsou to většinou psychopati, co myslí jako devianti, internet je pro tyto lidi optimálním systémem, kde si mohou dělat co je napadne a nikdo je za to většinou nepotrestá, protože je zde vše na internetu jenom virtuální iluzí. Nebude ti trvat dlouho a dojde k regulaci internetu a následkem bude to, že se začnou díky umělé inteligenci automaticky blokovat ve velkém IP adresy psychopatům, co myslí jako devianti.

Každý problém je zde evolučně dočasně, protože se najde příčina problému a ta se eliminuje. Aby mohli mít protekční stránky velikou návštěvnost tak musí mít ostatní stránky malou návštěvnost, mnoho lidí si koupilo doménu v naději, že na ní budou mít velikou návštěvnost a brzo jim došlo že pokud si nezaplatí drahou reklamu tak nebudou mít velikou návštěvnost, jenže návštěvnost získaná pomocí reklamy, skončí okamžitě když přestanete platit reklamu!

Jsou zde specialisté, co vám slíbí že vám pomohou s tím, aby měla vaše stránka velikou návštěvnost, jde ale o podvodníky, co budou z vás tahat jenom peníze, a nezajistí vám velikou návštěvnost. Velikou návštěvnost má jenom to, co je veliké jako je; Google, Facebook, YouTube, WordPress, atd. vaše stránka je malým systémem, a proto má i malou návštěvnost, vytvořit veliký systém to stojí hodně peněz a trvá to dlouhou dobu.